Logo

Bieg przeszkodowy OCR & Ninja track

Strona główna
About

Rampa

Jak pokonać tą przeszkodę? Jest tylko jeden sposób. No dwa. Należy na nią wbić na pełnej kicie i chwycić za rant na samej górze. Można wspomóc się liną, ale lina jest dla cieniasów?? Wejść na szczyt- NIE SPAŚĆ- zejść po siatce zawieszonej po drugiej stronie rampy. TADAAM. Przeszkoda pokonana.

About

Triceratops

Przeszkodę zawodnik zaczyna pokonywać od poręczy, które należy przejść na samych rękach, bez użycia nóg. Na końcu tego etapu znajduje się belka, na której będzie można się zatrzymać. Z tej poprzeczki przechodzi na linę i niczym leniwiec wspina się do siatki- tu można wspomóc się własnymi dolnymi kończynami dystalnymi. Następnie należy pokonać siatkę dołem (też można użyć nóg) aby znaleźć się tuż pod pierwszym zawiesiem multiriga?????? Multi pokonuje jedynie przy użyciu rąk, nie dotykając konstrukcji. Czyli???? ręce????? ręce ???plus nogi??????ręce???plus nogi??????ręce???Łatwo zapamiętać, nie? ŻYCZYMY POWODZENIA

About

Domek z kart

Skośna ścianka, którą należy pokonać w poprzek, posiłkując się zawieszonymi na ściance linami lub łańcuchami. Nogami nie można dotknąć ziemi, a rękoma nie wolno chwytać za krawędź ścianki. Nie należy z niej spaść! Należy ją pokonać! Przeszkoda zaliczona, gdy zawodnik przejdzie na drugi kraniec ścianki???? Łatwizna, nie?????? AUUUU!!!

About

Wilcze kły

Przeszkoda będzie składać się z trzech torów pionowo zawieszonych, zaostrzonych na dole, drewnianych pali (kłów??) o przekroju około 10cm i długości Ok 150cm. Należy ją pokonać przechodząc z jednego kła na drugi przy pomocy rąk. W tym wypadku można wspomagać się nogami. Nie można jednak łapać rękoma za sznurki lub łańcuchy, na których kły będą zawieszone. Przeszkoda zostanie zaliczona po uderzeniu ręką w dzwonek zawieszony na końcu konstrukcji.

Jak myślicie? Łatwa? Ociekająca błotem, krwią i potem już nie za bardzo. Gwarantowana pompa??

Wolf Race 6

To już szósta edycja biegu przeszkodowego Wolf Race oraz Wolf Race Trail. Z pewnością Wolf Race jest wydarzeniem, które na długo zapada w pamięć.

Trzcianka

Rywalizacja odbędzie się w malowniczej miejscowości Trzcianka nad jeziorem Logo gdzie zawodnicy będą mogli skorzystać z depozytu. Po biegu będzie można zażyć kąpieli w jeziorze. Na miejscu dostępne będą punkty gastronomiczne z ciepłymi posiłkami i zimnymi napojami.

29 lipca 2023

Wydarzenie odbędzie się 29 lipca 2023 roku. W pierwszej kolejności startują zawodnicy Trail o godzinie 9:30. Pierwsza fala Elity startuje o godzinie 10:00 (Odprawa odbędzie się o godzinie 9:45) Następnie o godzinie 11:00 zaczynają się starty fal Open. W międzyczasie o godzinie 12:00 rozpoczynają się zawody Kids.

Informacje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasadami eventu, polecamy również przeczytać rulebooka oraz przejrzeć nasze przeszkody. Aby nie tracić czasu podczas rejestracji w dniu zawodów proponujemy pobrać i uzupełnić odpowiednie oświadczenie.


Regulamin biegu głównego Regulamin Trail Regulamin Kids Rulebook Przeszkody Ośw. Zawodnik Ośw. Nieletni